KONST / Litografier / Färglitografi 7585100
nr 758 5100
Färglitografi
Jussi Taipalainen, 51/190, signerad, motivets mått: 42x29
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 maj 2012
kl 18:11:05
8/5 16:34:00
250 kr
9/5 13:12:21